Mundësi punësimi

Kërkim i detajuar
Rezultatet në gjuhë të tjera për këtë kërkim :      
Titulli i Reklamës së Punës Kompania
Sales Researcher (English Literate) Kesson Group Albania
AUTO1 Group ricerca e seleziona Impiegato/a Back Office_Controllo Documentazione settore Auto Auto1 Albania
Auto1 Group ricerca e seleziona Referenti Commerciali B2B_Settore vendita AUTO. Auto1 Albania
Auto1 Group ricerca e seleziona Sales Agent B2B_Settore vendita AUTO. Auto1 Albania
Auto1 Group ricerca e seleziona Data Analyst Auto1 Albania
Fastcall - 10 anni di successi. Unisciti a noi, il nostro presente è il tuo futuro. Fastcall
FASTCALL CERCA OPERATORI BO(back office) Fastcall
Agjente Forex ne gjuhen Spanjolle dhe Angleze KerkoPune.al
OPERATIONS MANAGER Consulcesi Service sh.p.k
IT NETWORK OPERATOR Consulcesi Service sh.p.k
LOGISTA Consulcesi Service sh.p.k
IT HELP DESK Consulcesi Service sh.p.k
CONTABILE SENIOR Consulcesi Service sh.p.k
Addetto Acquisti Consulcesi Service sh.p.k
CONSULENTE COMMERCIALE Consulcesi Service sh.p.k
RESPONSABILE DI SEGRETERIA Consulcesi Service sh.p.k
Kompania “Mon Chéri” Kerkon te punësoje Menaxher Marketingu Mon Cheri Shpk
Kompania “Mon Chéri” kërkon te punësojë Banakiere Mon Cheri Shpk
Supermarket “Euro1” Kerkon te punësoje Kasiere Mon Cheri Shpk
Fier Kompania “Mon Chéri” kërkon te punësojë Banakiere Mon Cheri Shpk
Kompania “Mon Chéri” Kerkon te punësojë AGJENT SHITJE Mon Cheri Shpk
Cerchiamo: Operatori Presa Appuntamenti OPUS Shpk
Cerchiamo : SUPERVISORE LUCE GAS OPUS Shpk
Cerchiamo : Agenti di vendita (500nett+bonus) OPUS Shpk
Kerkohet: Supervizor Luce Gas me eksperience OPUS Shpk
Cerchiamo :Broker /Operatori Presa Appuntamenti 250lek/ora OPUS Shpk
Durres, kerkohen agjent telefonik financiare te gjuhes Spanjolle. Emri i kompanisë është i fshehur
“NEXT" ka shpallur vende vakante per pocizionin e punes "Konsulent Financiar te gjuhes Italiane" NEXT Shpk
Next cerca Consulenti per il trading online NEXT Shpk
Next kerkon te punesoj Supervizor (Financiar) te gjuhes Italiane NEXT Shpk
“NEXT" ka shpallur vende vakante per pocizionin e punes "Konsulent Financiar te gjuhes Angleze" NEXT Shpk
“NEXT" ka shpallur vende vakante per pocizionin e punes "Konsulent Financiar te gjuhes Spanjolle" NEXT Shpk
Tirane, Next shpk kerkon Supervizor dhe Account Manager Financiar te gjuheve: NEXT Shpk
Durres, kerkohen Agenti Aperture NEXT Shpk
Durres, kerkohen agjent telefonik financiare te gjuhes Italiane NEXT Shpk
Consulenti per il trading online NEXT Shpk
NEXT SHA ESHTE NE KERKIM TE CONSULENT/SPANJISHT NEXT Shpk
DURRES, KERKOHET SHITESE NE DYQAN VESHJESH Punesim&Rekrutim
TIRANE, AGJENT FINANCIAR NE GJUHEN GJERMANE, PAGE BAZE 500 EURO Punesim&Rekrutim
TIRANE & DURRES TRAJNIM PROFESIONAL NE BURIME NJEREZORE Punesim&Rekrutim
DURRES, KERKOHET ASISTENTE ZYRE Punesim&Rekrutim
TIRANE, AGJENT FINANCIAR Punesim&Rekrutim
DURRES, KERKOHET INXHINIER HIDROTEKNIK Punesim&Rekrutim
DURRES, KURSE FINANCA 5 & ALPHA Punesim&Rekrutim
TIRANE, KERKOHET HELP DESK ME PROFIL IT Punesim&Rekrutim
Durres, Kurse pergatitore per Call Center Punesim&Rekrutim
DURRES, KURSE EXCEL FILLESTAR Punesim&Rekrutim
ALLAN LLOYDS: WORK IN SALES, USE BUSINESS ENGLISH AND EARN 1000 + EURO! Allan Lloyds
ALLAN LLOYDS: Business Development Specialist, Tirane Allan Lloyds
ALLAN LLOYDS: Specialist per Zhvillim Biznesi Allan Lloyds