Mundësi punësimi

Kërkim i detajuar
Rezultatet në gjuhë të tjera për këtë kërkim :      
Titulli i Reklamës së Punës Kompania
Professional level English-Speaking Back Office Assistant EUMIRROR Shpk
BackEnd Developer (PHP/NodeJS) Kesson Group Albania
FrontEnd Developer (React +Redux) Kesson Group Albania
Operatori per attivita' di sollecito pagamenti PARR SH.P.K
PARR SH.P.K CERCA OPERATORI TELEFONICI (SETTORE TELEFONIA) PARR SH.P.K
Teknik i pajisjeve te bardha Elektroshtepiake per terrenin Elektro-Servis shpk
Teknik per qytetin e Korces dhe Pogradecit! Elektro-Servis shpk
Punetor Magazine Elektro-Servis shpk
Teknik Mobile Elektro-Servis shpk
DUBAI, DOHA, BAHRAIN, OMAN Albania Recruitment
Vende te lira pune ne KSA. Intervistat zhvillohen ne Tirane me 25-27 TETOR 2021 Albania Recruitment
PUNESOHU NE ARABI SAUDITE. APLIKO DHE REZERVO NJE INTERVISTE PUNE! Albania Recruitment
Tirane , ofroj vend pune operator/e Fastcall
Fastcall kerkon operatore per gjuhen angleze Fastcall
Oficer i Mbledhjes së Kredive në Vonesë, Dega Kamëz NOA
URGENT! Operator Telefonik/ Gjuha Gjermane Market Info
Operatore amministrativo OnlineNow Shpk
Cerchiamo : Agenti di vendita (600 euro netti+bonus) OPUS Shpk
Crew Accommodation Advisor Xenia Balkan Shpk
SANITARE Gjoka Konstruksion Sh.A
Kerkohet operator per Call Center ne gjuhen Shqipe Genegen Shpk
Water.al kerkon punonjes per mbeshtetje teknike Water.al
Water.al kërkon hidraulik që të punojë në montimin e filtrave cilësore të ujit Water.al
Cerchiamo: 150 Operatori per sondaggi OPUS Shpk
Kerkojme: Operator/e Italisht Luce Gaz OPUS Shpk
Recepsioniste Elektro-Servis shpk
Nje investitor i huaj kerkon Wordpress Developer Genegen Shpk
Shoqëri me kapital të huaj kërkon Agjent Shitje në terren Genegen Shpk
OFICER KRDIE PËR DEGËN DURRES Agro & Social Fund
Marketing Group kerkon te punesoje agjent/e Retention Italisht Marketing Group
Ofrohet mundesi punesimi Account Manager italisht Marketing Group
PHP Developer OnlineNow Shpk
Operator telefonik ne gjuhen Greke/ Page baze 500 EURO Emri i kompanisë është i fshehur
Agjente Telefonike me mundesi te Menjehershme Promovimi Emri i kompanisë është i fshehur
Full Stack Developer Emri i kompanisë është i fshehur
Operatore Italisht / Pa EKSPERIENCE PUNE Market Info
Operator telefonik ne gjuhen Greke Market Info
Nuk keni eksperience por flisni Frengjisht dhe doni te punoni ne CALL CENTER, po te kerkojme TY....... Emri i kompanisë është i fshehur
Junior Data Analyst. Emri i kompanisë është i fshehur
Operator telefonik ne gjuhen Franceze/ Page baze 500 EURO Emri i kompanisë është i fshehur
Kerkojme agjent Forex Italisht Power Communications shpk
Kerkojme agjent Forex SPANJISHT Power Communications shpk
Email Marketing Specialist Emri i kompanisë është i fshehur
Betreiben in Deutcher Sprache Emri i kompanisë është i fshehur
PPC Campaign Manager Emri i kompanisë është i fshehur
Data Manager Cinepass UG / International Showtimes
Junior Customer Care/ ITALIAN LANGUAGE Market Info
Junior Assistant Emri i kompanisë është i fshehur
Front End Developer. Emri i kompanisë është i fshehur
Back-end Developer Emri i kompanisë është i fshehur