Faqja kryesore Kanalet Mundësi punësimi Aplikime të përgjithshme Punë në Bankë / Ins. Financiare

Mundësi punësimi

Kërkim i detajuar
Rezultatet në gjuhë të tjera për këtë kërkim :        
Titulli i Reklamës së Punës Kompania
Parli Italiano? Diamo valore alla tua voce! WOCS
Per la sede di Tirana, Facile.it ricerca Consulenti telefonici assicurativi Facile.it
Greenpower Business cerca Operatori, Team Leader & Back Office Greenpower Business shpk
Guadagna fino a 700 Lek / Ora !!! ICSC
ICSC SHPK, seleziona un IT con ESPERIENZA GO AUTODIAL e VICIDIAL ICSC
GREEN POWER BUSINESS (CALL CENTER) Greenpower Business shpk
Greenpower Business cerca 15 Operatori Telefonici outbound, 2 Team Leader e 2 Back Office Greenpower Business shpk
Cercasi Team Leader!! Prodata Shpk
Albtours 'D Vas Tour Operatore kerkon te punesoje Operator/e Turistike Albtours D
RICERCA ESPERTA PRESA APPUNTAMENTI TELECOM ITALIA Geniuss
Konsulente Financiare Telefonike Prodata Shpk
ProData kërkon të punësojë Operatorë Telefonik Prodata Shpk
FASHION GROUP kerkon te punesoje Menaxher Dyqani Fashion Group
Rrisni te ardhurat me Avon Junior Manager AVON
Trajnim dhe stazh pune Per Agjente Udhetimesh/turistike EDU Employment Center
Kompania “Mon Chéri” kërkon te punësoje Femra ne Sektorin e Sherbimit Mon Cheri Shpk
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI "SALES AGENT'S (F) / MARKETING & PROMOTION MODEL'S (F)", NË U.A.E (Dubai), QATAR (Doha) Vela H. R. Consulting®
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI "HOSTESS & WAITRESS" në U.A.E (Dubai), QATAR (Doha), Oman (Muscat), Bahrain (Manama). Vela H. R. Consulting®
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI "HOTEL RECEPTIONIST" (F), NË U.A.E (Dubai & Abu Dhabi), QATAR, OMAN, BAHRAIN, etj. Vela H. R. Consulting®
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI "BARTENDER's & CHEF's", NË U.A.E (Dubai & Abu Dhabi), QATAR, OMAN, BAHRAIN, etj. Vela H. R. Consulting®
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI "FITNESS INSTRUCTOR's", NË U.A.E (Dubai & Abu Dhabi), QATAR, etj. Vela H. R. Consulting®
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI ""LiFEGUARD's & SECURiTY OFFiCER's/BODYGUARD's", NË U.A.E (Dubai & Abu Dhabi), QATAR. Vela H. R. Consulting®
UCall cerca operatori telefonici per campagna outbound Vodafone UCALL shpk
uCall shpk cerca OPERATORI TELEFONICI OUTBOUND UCALL shpk
UCall cerca una supervisore UCALL shpk
LIFE Shpk cerca Operatori Telefonici LIFE Shpk
MAGAZINIER EDU Employment Center
KASIERE EDU Employment Center
Kerkohet Punetore EDU Employment Center
OPERATORE ITALISHT DHE FRENGJISHT EDU Employment Center
Kerkohet ndihmese Ekonomiste + Operatore e Marrëdhënieve me Jashtë (F) Full time EDU Employment Center
Kerkohet Kamarier Restoranti, Full time EDU Employment Center
SHITESE BUTIKU EDU Employment Center
Kamarie/e EDU Employment Center
Kerkohet Menaxhere (F) Full time EDU Employment Center
PUNONJESE FASTFOOD EDU Employment Center
MESUESE E GJUHES ITALIANE/ANGLEZE EDU Employment Center
KASIERE EDU Employment Center
POZICION I LIRE PUNE: PICIERE (F) EDU Employment Center
SHITESE BUTIKU EDU Employment Center
Ofrojme vend pune, Koordinator/e (agjent) Marketingu me kohe te plote dhe te pjesshme. aPromotion Shpk
Asistente zyre Lider Ashensor
Sheraton is looking for IT Manager - for 6 months to 1 year Sheraton
Kerkohet farmacist/e per depon tone farmaceutike BFSH & BIO SHPK
Cooper's team kerkon te zgjeroj stafin me Kamarier / Banakier-e Cooper Wine Bar
Menaxher Rrjeti Restorantesh ep & Partners Consultancy
Operator/e Telefonik ne Durres ep & Partners Consultancy
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI Staff of HOTELS / RESTAURANTS / PUBS,CLUB & BARS / CONTRACT CATERING në Lindjen e Mesme Vela H. R. Consulting®
CERCASI OPERATORI DI LINGUA ITALIANA CON ESPERIENZA IN TELESALES Deo Communication Shpk
ROI-AL Communications cerca Supervisore per la campagna Telecom Italia ROI-AL Communications