Faqja kryesore Kanalet Mundësi punësimi Aplikime të përgjithshme Punë në Bankë / Ins. Financiare

Mundësi punësimi

Kërkim i detajuar
Rezultatet në gjuhë të tjera për këtë kërkim :        
Titulli i Reklamës së Punës Kompania
PETAGOGE E GJUHES ITALIANE DHE GJERMANE EDU Employment Center
TRAJNIM PËR PROGRAMIN KOMPJUTERIK FINANCA 5 ME MUNDËSI PUNËSIMI EDU Employment Center
Trajnim dhe stazh pune Per Agjente Udhetimesh/turistike EDU Employment Center
SI CERCA 2 TEAMLEADER CON ESPERIENZA CALL CENTER ALBANIA
B.E.A Group Shpk cerca OPERATORE TELEFONICO B.E.A Group
Consulcesi Service sh.p.k cerca HR Manager Consulcesi Service sh.p.k
Kompania "Unipress shpk" kërkon të punësojë Specialist Marketingu Unipress shpk
Greenpower Business cerca 15 Operatori Telefonici outbound, 2 Team Leader e 2 Back Office Greenpower Business shpk
GREEN POWER BUSINESS (CALL CENTER) Greenpower Business shpk
GREEN POWER BUSINESS, CONTRATTI TELECOM Greenpower Business shpk
Greenpower Business cerca Operatori, Team Leader & Back Office Greenpower Business shpk
Tiranë, ofroj vend pune për mësues/e të gjuhës Shqipe për të huajt ,part-time K.A.P Shpk
Tiranë, ofroj vend pune për mësues/e të gjuhës Frënge ,part-time K.A.P Shpk
Tiranë, ofroj vend pune për mësues/e të gjuhës Gjermane ,part-time K.A.P Shpk
Tiranë, ofroj vend pune për mësues/e të gjuhës Angleze ,part-time K.A.P Shpk
TELEPERFORMANCE ALBANIA cerca Operatori Telefonici per la sede a Durazzo Teleperformance Albania
TELEPERFORMANCE ALBANIA cerca Operatori Telefonici per la sede a Tirana Teleperformance Albania
Kerkohet Mesues-Inxhinier Elektrik me kohe te pjesshme: Albanian Training Center
Punësim dhe Emigracion në Kanada Europe Agency
MENAXHUES PORTOFOLI-BERAT NOA
KESHILLTAR FINANCIAR-ELBASAN NOA
Trama Global Partnership sh.p.k cerca 4 Team Leader Con Esperienza Trama Global Partnership sh.p.k
TOP-OIL SH.A kërkon të punësojë Menaxher shitjesh në terren Top-Oil sh.a
Cerciamo operatori outbound CON ESPERIENZA For Selling Shpk
Play Station 3 kërkon të punësojë një Punëtor Play Station 3
Bar Kafe Cooper kërkon Banakier Cooper Wine Bar
KOMPANIA LIBERTAGIA MONDIAL OFRON PUNE ONLINE PERSHPEJTONI !!! Libertagia Mondial
Chat line kerkon operatore Emri i kompanisë është i fshehur
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI "STAFF of SALES & MARKETING DIVISION", NË ''U.A.E (Dubai), QATAR, OMAN, BAHRAIN''. Vela H. R. Consulting®
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI "HOSTESS'ES & WAITER'S/WAITRESS'ES" në U.A.E (Dubai), QATAR (Doha), Oman, Bahrain, etj. Vela H. R. Consulting®
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI "Night Auditor, Sales Executive, Chief Steward, Laundry Supervisor", NË QATAR. Vela H. R. Consulting®
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI "5* HOTEL RECEPTIONIST", NË U.A.E (Dubai), QATAR, OMAN, BAHRAIN, etj. Vela H. R. Consulting®
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI "Front Desk Officer's, Front Office Supervisor's, Guest Service Agent's", NË QATAR. Vela H. R. Consulting®
Italian Dental Education OFRON TRAJNIM DHE PUNËSIM Italian Dental Education
PARR Sh.p.K ricerca per lo sviluppo della propria area “Sviluppo Software” 1 Programmatore PARR SH.P.K
PARR Sh.p.K offre un CORSO GRATUITO DI FORMAZIONE IN VISUAL STUDIO PARR SH.P.K
Trajnim 1 mujor ne fushen e fizioterapise akademia "Fiziokoncept", ne Qendren "FIZART" Qëndra "Fizart"
CERCIAMO OPERATORI TELEFONICI For Selling Shpk
MRC Group cerca Team Leader Call Center OUTBOUND MRC Group Shpk
MRC GROUP cerca Operator/e Call Center OUTBOUND MRC Group Shpk
Ndihmese ne Kuzhine Xheko Imperial Hotel (Carlsberg)
Kerkohet Mesues-Inxhinier Informatike me kohe te pjesshme Albanian Training Center
Kërkohet Mësues për kursin Autocad 2D Albanian Training Center
TRAJNIM NË TURIZËM ME MUNDËSI PUNËSIMI EDU Employment Center
Kerkohet Menaxhere (F) Full time EDU Employment Center
KËRKOHET AGJENT/E BURSE EDU Employment Center
AGJENTE UDHETIMESH EDU Employment Center
Easy Club kërkon të punësojë PR Easy Club
Easy Club kërkon të punësojë Kamarier/e Easy Club
Easy Club kërkon të punësojë Banakier/e Easy Club